Відбиваюча ізоляція – теплоізоляція на максимальних налаштуваннях!

  • 13 грудня 2023 10:43:17
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 279
  • 0

Тепло та енергія стають все дорожчими і економічність з енергоефективністю виходять на перший план при будівництві чи ремонті.

Теплоізоляція

– один із основних інструментів досягнення енергоефективного приміщення, як у житловому, так і в промисловому будівництві. Сучасні теплоізоляційні матеріали пропонують великий вибір, починаючи від бюджетних, але не довготривалих полістирольних плит (пінопласт для утеплення), середнього цінового сегмента – мінеральні, базальтові вати, спінений поліетилен у всіх його видах, закінчуючи спіненим каучуком, який використовують для ізоляції просунутого кліматичного обладнання.

У нашій кліматичній зоні, з великою різницею температур влітку та взимку, правильно підібрані матеріали для теплоізоляції вирішують одразу 2 питання у сфері економії. Взимку зберігають тепло, запобігаючи втратам через теплопровідність стін, підлог і стель, а в разі використання ізоляції, що відбиває, перекриваючи найбільші втрати через випромінювання (втрати тепла через випромінювання досягають 60%). Влітку, навпаки, запобігає проникненню тепла в приміщення, а значить і витрати на кондиціювання будуть меншими.

Відбиваюча ізоляція

– один із найефективніших видів теплоізоляції, при дотриманні умов монтажу ізоляційний матеріал, що має на своїй поверхні, відбиваючий шар перешкоджає до 80% тепловтрат. На ринку в основному представлена ​​ізоляція, що відображає, на основі алюмінієвої фольги і металізованої плівки з алюмінієвим напиленням (лавсан).Для недосвідченої людини різниця між цими "відбивачами" не так очевидна, обидва матеріали мають блискучу поверхню, у лавсану блиск навіть яскравіший, але алюмінієва фольга і лавсан мають на порядок різні коефіцієнти відбиття, різниця може становити до 70%, як і ціна.

Обов'язкова умова для збереження робочих якостей теплоізоляції, що відбиває, дотримання порядку монтажу. Для повноцінної роботи ізоляції, між шаром, що відбиває, і наступною поверхнею (підлога, гіпсокартон, перекриття стелі) повинен залишатися простір не менше сантиметра.

Багато підрядників і виконробів радять використовувати фольговану або ламіновану ізоляцію як шар утеплювача під стяжку підлоги або як підкладку під ламінат, в цьому випадку (без зазору між шаром відбивачом і нижньою поверхнею стяжки, ламінату) сильно падає ефективність, і шар відбивач перетворюється у декоративний елемент.

Компанія Plastiplus, постачає фольговану та ламіновану лавсаном теплоізоляцію на основі спінених поліетиленів, як пошитих, так і бюджетної не зшитої лінійки.

Теплоізоляція складних поверхонь:

Як тепло та шумоізоляція геометрично складних поверхонь: тепло та шумоізоляція вентиляції та кліматичного обладнання, серверних кондиціонованих шаф, теплоізоляції та шумоізоляції автомобіля (автошумка) рекомендуємо використовувати фольгований фізично зшитий спінений поліетилен ППЕ від 2мм. до 10мм. (Молтифом, Ізолон 500, Ізолон ППЕ) За рахунок своєї еластичності він не заламується на згинах і не має вираженого ефекту пам'яті (не згортається в рулон).Так само в асортименті є фольгований фізично зшитий спінений поліетилен з клейовим шаром (самоклейний), клейовий шар на акриловій основі не має запаху і має достатню для нанесення теплоізоляції адгезією.

Теплоізоляція великих площ:

Найбільш оптимальною за співвідношенням ціна якість можна назвати фольгований хімічно зшитий спінений поліетилен ППЕ НХ від 2мм. до 10мм. (Молтифом, Ізолон300, Ізолон ППЕ НХ, Вердані) матеріал при такій же щільності 33кг/м3 як і фізично зшитий ППЕ, має більш грубу поверхню та ефект пам'яті, їм не так зручно закривати складні по геометрії поверхні, але як теплоізоляція великих за площею поверхонь (підкладка під плаваючі підлоги, підкладка під статеві лаги, що відбиває ізоляція стін та стель) справляється на відмінно. При цьому характеристики теплопровідності залишаються на мінімальному рівні. Як і фізично зшитий ППЕ, ППЕ НХ фольгований випускається і в самоклеючій формі, з таким же шаром на основі акрилового клею.