Статті

Підкладки під басейни із пінополіетилену (ППЕ) є популярним варіантом для захисту дна басейну від пошкоджень та забезпечення комфортного середовища для купання. Ось огляд ключових характеристик підкладки ППЕ НХ завтовшки 10 мм:

 
  • 16 квітня 2024 07:13:23
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 5
  • Категорія: Статті

Ущільнювальні стрічки, також відомі як дихтунги, відіграють важливу роль у будівельній індустрії для забезпечення ефективної теплоізоляції та шумоізоляції. Ваш опис вказує на те, що ці стрічки виготовляються з хімічно та фізично зшитого спіненого поліетилену та етиленвінілацетату (ЕВА). Давайте розглянемо деякі з ключових властивостей та застосувань таких стрічок:

 

Тепло та енергія стають все дорожчими і економічність з енергоефективністю виходять на перший план при будівництві чи ремонті.

Теплоізоляція один з основних інструментів досягнення енергоефективного приміщення, як у житловому, так і в промисловому будівництві. Сучасні теплоізоляційні матеріали пропонують великий вибір, починаючи від бюджетних, але не довготривалих полістирольних плит (пінопласт для утеплення), середнього цінового сегмента – мінеральні, базальтові вати, спінений поліетилен у всіх його видах, закінчуючи спіненим каучуком, який використовують для ізоляції.

 

У світі будівельних та виробничих матеріалів ІЗОЛОН ППЕ НХ (ІЗОЛОН 300) займає особливе місце завдяки своїй універсальності та різноманітності характеристик. У чому його особливості і чому цей спінений поліетилен настільки затребуваний ринку?

 

Хочемо поговорити про таке поняття як торгова марка або бренд на ринку сучасних ізолюючих матеріалів.

Практично кожна компанія на певному етапі приходить до усвідомлення необхідності створення своєї ТМ, так легше просувати матеріал, а якщо все зробити правильно, то в принципі загальновідомий матеріал отримає загальне ім'я твого бренду і про "органічне" залучення клієнтів можна не турбуватися. Як приклад, підгузки та бренд “Памперси”.

Тому за останні 10 років на ринку з'явилася величезна кількість "унікальних пропозицій" та "ексклюзивних матеріалів". Ізолон 500, Ізолон 300, Алюфом, Фолар, Поліїзол, Вердані, Санпрейс, Гемафом, Террафом, Ізодом 

 

Міжфланцева стрічка ущільнювача виконана з еластичного спіненого полімерного матеріалу-фізично зшитого поліетилену ППЕ з клейовим шаром з одного боку, і гладкою добре прилеглою до фланця поверхнею з іншого боку. Клейовий шар захищений від висихання та попадання пилу антиадгезійним покриттям із силіконізованого паперу або ПЕТ плівки. Пошитий спінений поліетилен інертний з більшістю агресивних хімічних речовин і витримує довготривалу дію навіть “кислих” випарів, має структуру із закритими осередками та високу еластичність, що дозволяє при здавлюванні між фланцями заповнювати весь вільний простір, створюючи герметичну сполуку.

 

Дитячий килимок-пазл – це ігровий мат, зазвичай виконаний з м'яких та безпечних матеріалів, що складається з різнокольорових великих елементів (пазлів), які зазвичай мають форму квадратів або прямокутників. Ці елементи з'єднуються між собою, утворюючи поверхню, де діти можуть грати, повзати і вчитися ходити.

 

Тепло та енергія стають все дорожчими і економічність з енергоефективністю виходять на перший план при будівництві чи ремонті.

Теплоізоляція – один із основних інструментів досягнення енергоефективного приміщення, як у житловому, так і в промисловому будівництві. Сучасні теплоізоляційні матеріали пропонують великий вибір, починаючи від бюджетних, але не довготривалих полістирольних плит (пінопласт для утеплення), середнього цінового сегмента – мінеральні, базальтові вати, спінений поліетилен у всіх його видах, закінчуючи спіненим каучуком, який використовують для ізоляції просунутого кліматичного обладнання.

 

Дитячі розвиваючі килимки - це спеціальні килимки, розроблені для створення безпечного та стимулюючого середовища для розвитку немовлят та малюків. Ці килимки забезпечують м'яку поверхню, на якій малята можуть гратися, повзати та вчитися.

 

Ложемент - різновид фіксуючої упаковки, що захищає товар під час транспортування. Заповнює обсяг вкладиш у картонну металеву або пластикову коробку. Виготовляється методом висікання спінених матеріалів на пресі або фігурною різкою на фрезері, лазері.

Ложементи з наших матеріалів: ППЕ, ППЕНХ, ЕВА, EVA, поролон, замовляють для упаковки своїх товарів як “сімейні” рекламні агенції, так і великі виробники точної вимірювальної техніки, інструментів, елітного алкоголю, скляної та порцелянової продукції.

 

При всьому різноманітті матеріалів найоптимальнішим варіантом є eva foam крафт. По суті, всі інші матеріали лише eva foam заміна з різним ступенем успіху. Матеріал є комплексним полімером, до складу якого входять етилен і вінілацетат. Легкість та дешевизна матеріалу зумовила його популярність та широке поширення серед косплеїв. Невелика вага дозволяє створювати навіть великогабаритний крафт із Еви. Складність косплею при цьому може бути різною, а рівень деталізації змінюватись. Обробка eva foam від різання до склеювання не потребує значних зусиль.

 

Нещодавно дошки оголошення в інтернеті зарясніли пропозиціями про нове покриття для дітей "м'яка підлога" або "килимок пазл". Серед величезної кількості пропозицій дуже легко заплутатися. Так що ж таке "м'яка підлога"? З яких матеріалів його виробляють? Як вибрати якісний та безпечний виріб?

У статті ми спробуємо відповісти на ці питання, розповісти про технологію виробництва ЕВА, про те, як вибрати якісне та екологічне покриття для ваших дітей та розвіяти деякі міфи про покриття для підлоги.

 

Ева (Eva) Етиленвінілацетат

Легкий і пружний матеріал за своїми характеристиками схожий на спінену гуму і мікропору високої твердості. При великому займаному обсязі має високу стійкість до деформацій і найнижчу вагу серед матеріалів для підошви - Підошва ЕВА 4105 втричі легша за таку ж підошву з TR і в півтора рази підошви з PU.

 

Татамі Ласточкин хвіст - інноваційне спортивне покриття, що представляє собою двошаровий еластичний мат з рельєфною поверхнею. Цей продукт, спеціально розроблений для проведення змагань з дзюдо, самбо, тхеквондо та інших видів єдиноборств, має ряд характеристик, які роблять його привабливим для спортивних залів та тренувальних майданчиків.

 

Латекс взуттєвий широко використовується у взуттєвому виробництві. Матеріал застосовується для виготовлення задників, підп'ятників, устілок, ортопедичних вкладишів, а також як ущільнювач для підвищення якості взуття. Латекс для взуття має клейку односторонню або двосторонню поверхню. Завдяки тонкому шару спеціального клею він надійно фіксується на будь-якому матеріалі, створюючи міцну та надійну основу.

 

Татамі ластівчин хвіст універсальне покриття для підлоги, призначене для використання на спортивних і дитячих майданчиках, з метою забезпечення безпеки підлогових поверхонь на майданчиках, як закритого, так і відкритого типу. Татамі ластівчин хвіст в Україні набув широкої популярності завдяки таким характеристикам, як безпека, міцність, зносостійкість, теплоізоляція, гіпоалергенність та простота у догляді.

 

Інструкція з укладання м'якої підлоги або килимка-пазла, такого як дитяче спортивне покриття "Спортик" 50x50x2 см,

Монтаж пазів підлоги досить простий і може бути виконаний за кілька кроків.

 

Сучасний світ диктує свої вимоги для матеріалів, що використовуються у виробництві взуття. Поступово йдуть у минуле традиційні неткані матеріали, шкіркартон, повсть і т.д.. Все ширше застосовуються спінені полімерні матеріали: совєн ЕВА, EVA, евапласт, пінополіетилен, латекс. Обумовлено це характеристиками полімерних матеріалів: хімічною інертністю та стійкістю до розчинників, відсутністю шкідливих виділень, випарів та запаху, гідрофобністю (водостійкістю), а як наслідок і потостійкістю.

 

Спортивні приміщення вимагають особливої ​​уваги до обладнання, призначеного для безпеки атлетів та безпеки стін. Один із ключових елементів, який забезпечує цю безпеку, – стінові протектори. У цій статті ми розглянемо переваги та можливості створення стінових протекторів своїми руками з матеріалу під назвою ППЕНХ.

 

Підошва – це невід'ємна складова взуття, що є основою та захистом для ваших ніг. Важливість цього елемента велика, адже саме підошва піддається постійним механічним впливам, деформаціям та тертю. Для забезпечення довгої служби взуття та комфорту в кожному кроці ми представляємо вам унікальне рішення – підошви з матеріалу ЕВА-EVA.

 
Встигни придбати
Татамі
Дитячі татамі 100х100см.х12мм. бірюзовий
11745
..
0
404грн. Без податку: 404грн.
Татамі Ласточкин Хвіст EVA 40мм., 80кг/м3 червоно-сині
419
Татами ластівчин хвіст із спіненого полімеру EVA, зарекомендував себе як чудове рішення для спортивн..
0
1 240грн. Без податку: 1 240грн.
Татамі Ласточкин Хвіст EVA 40мм., 80кг/м3 жовто-сині
6852
Татами ластівчин хвіст із спіненого полімеру EVA, зарекомендував себе як чудове рішення для спортивн..
0
1 240грн. Без податку: 1 240грн.
Татамі Ласточкин Хвіст ППЕ 50мм., 33кг/м3
4094
Мат “Татамі” 50мм. із системою “ластівчин хвіст” – спортивне покриття для тренувань та змагань з акт..
0
704грн. Без податку: 704грн.
Топ
Татамі Ласточкин Хвіст EVA 30мм., 80кг/м3 червоно-сині
417
Татамі – мат “ластівчин хвіст” із спіненого етиленвінілацетату (EVA), за кілька років міцно увійшов ..
0
850грн. Без податку: 850грн.
Показати ще
Новинка
Хіти продажів
Встигни придбати
Відділи магазину
Відгуки про магазин
5.0
Кількість відгуків 5
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Переглянути всі відгуки
Купила Татами ласточкин хвост 20мм. В в интернет магазине Пластиплюс по отличной цене, за 340 грн по акции. В то время как в магазинах цены от 500 грн были. Татами очень довольна,показало себя отлично, качество хорошее. Еще заказ..
Ирина
2020-01-05 21:03:22
Товар получил , качество супер цена могла быть и дешевле )) по магазину вопросов нет, все удобно и понятно .. Спасибо ..
Алексей
2020-01-05 21:03:10
Благодаря квалифицированной консультации менеджера магазина, приобрели отличные татами ласточкин хвост с хорошей скидкой. Доставка тоже была осуществлена в оговоренные сроки. Спасибо магазину! Будем обращаться с удовольствием еще..
Марина
2020-01-05 21:02:58
Показати ще
Відгуки клієнтів
EVA Ева 3075 3 мм. самоклеюча
Пора на поверхности ЭВА кдва заметна, клей взялся сразу и намертво. Рекомендую к сотрудничеству!
Олег Брагин 10.11.2023
EVA Ева 1075 3 мм. тиснена
Сам по себе материал хорошийц, но не было тиснения необходимой формы, пришлось брать то что есть..
Юлия Сушко 17.08.2023
Підстилка під басейн НХ 10мм рулонна
Я очень довольна подкладкой от Plastiplus.com.ua! Установка была легкой и быстрой. Материал хорошо пружинит и убирает небольшие неровности, теперь ходить по дну стало приятно и мягко. Хорошо изолирует
Анна 30.06.2023
EVA Ева 3075 4 мм. самоклеюча
Клей хорошего качества, ЭВА после замены просто идеальній. Первоночально прислали не наш заказ, но компания оперативно заменила за свой счет, хотя на новой почте уже закріыли накладную.
Алексей Галчёнков 22.06.2023
Мат татамі ластівчин хвіст 20 мм Сіро-Чорний
Маты пришли хорошо упакованными, характеристики соответствуют заявленным, протестировали замки - выдержали сильные нагрузки, похоже что выдержат продолжительное время. Запаха у татами не было, хотя ме
Юрий Харченко 12.03.2023
Фоаміран Бежевий, 3мм. щільність 75кг/м3
Гарний матеріал, чудово підходить для декору та хендмейду.Будемо брати ще.
Євгенія Гутник 19.01.2023
EVA Ева 1030 6 мм. самоклеюча
Посылку отправили день в день, упаковали самостоятельно. Покупал материал для того что бы вырезать утепляющий слой под стельку в сапоги для рыбалки. Приклеилось хорошо, через 2 дня стельки сели по но
Олег Мацко 05.12.2022
EVA/ЕВА 4105 10 мм. чорний
Брали матеріал для виготовлення підкладок під бронепластини, залишились задоволеними. Якість на високому рівні, гарно рубиться на пресі, та не сильно плавиться на лазері.
Сергій 09.11.2022
Каремат фольгований Карпати 10, 180*60*1,0см.
Отправили в день заказа. Коврики доехали быстро, были хорошоо упакованы отправителем. Качество боле чем порнравилось. Будем заказывать еще
Ольга 07.11.2022
'Ігроленд BIG' дитячий килимок пазл 100х100x1.2см. фіолетовий
Все добре, пазли виправдали очікування
Віктор Кардаш 13.10.2022
Показати ще