Матеріал EVA для устілок: комфорт, амортизація, довговічність

  • 23 серпня 2023 10:27:15
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 369
  • 0

Для виробництва устілок застосовується екологічно чистий та міцний полімер ЕВА, який не токсичний, не викликає подразнення на шкірі. Еластичність матеріалу забезпечує амортизацію стопи при ходьбі, виключаючи тиск на суглоби та хребет. Матеріал швидко відновлює форму після деформації. У процесі носіння устілки ЕВА не втрачають своїх властивостей і можуть прослужити тривалий час. Еластичний, м'який, теплий та водонепроникний. Призначений для тривалого використання у холодну погоду при високих фізичних навантаженнях може використовуватись у взутті для екстремально холодної погоди. Матеріал має високі теплоізоляційні властивості.

Що таке ЕВА для устілок.

Ева (EVA) – це легкий пружний пористий матеріал, який не вбирає вологу і не розмокає. Таким чином, всередині взуття завжди сухо та тепло. На дотик ЕВА здається м'яким, проте його еластичність і ударна міцність дозволяють витримувати великі навантаження, високу гнучкість, хорошу зносостійкість і дуже стійкий до стирання. Крім того, матеріал для взуттєвих устілок досить легкий, а його пористість забезпечує хорошу повітропроникність. Матеріал має властивості, що амортизують, що робить устілки не тільки теплими і комфортними, але і надає додаткову амортизацію ході. У процесі експлуатації EVA не втрачає своїх властивостей, за винятком незначного розтягування або стиснення.

Також шукають: ортопедичні устілки матеріал для виготовлення, матеріал для спортивних устілок, матеріал для устілки синтетичний оптом

Придбати матеріали для устілоок можна у категорії Етиленвінілацетат ЕВА EVA